Tootja: Ninebot by Segway
Mudel: AA.00.0010.29
EAN: 8719325845075
Ninebot by Segway Max G30LE II. Tüüp: Klassikaline tõukeratas, Maksimaalne kiirus: 25 km/h, Maksimaalne koorma kaal: 100 kg. Aku mahutavus: 15,3 Ah, Mootori võimsus: 350 W, Laadimisaeg: 6 h. Laius: 1170 mm, Sügavus: 470 mm, Kõrgus: 1210 mm. Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Elektriskie skrejriteņi Segway Max G30LE II - OReol.eu | €573.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Klassikaline tõukeratas |
| Maksimaalne kiirus | 25 km/h |
| Maksimaalne koorma kaal | 100 kg |
| Kokkupandav | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Toote värv | Must, Hall |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Esitatud parameetrid | Aku staatus, Operating mode, Kiirus |
| Ühe laadimiskorraga läbitav vahemaa (max) | 40 km |
| Kiirenduse tüüp | Keeratav käepide |
| Esirataste läbimõõt | 25,4 cm |
| Tagarataste läbimõõt | 25,4 cm |
| Esiratta suurus (mittemeetriline) | 25,4 cm |
| Esivedrustus | |
| Tagumise ratta suurus (mittemeetriline) | 25,4 cm |
| Tagavedrustus | |
| Tagapiduri süsteem | Elektriline pidur |
| Esilamp | |
| Rataste arv | 2 ratas(ad) |
| Veekindel | |
| Esipiduri süsteem | Trummel |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX5 |
| Võimsus | |
| Aku mahutavus | 15,3 Ah |
| Mootori võimsus | 350 W |
| Laadimisaeg | 6 h |
| Taaslaetav aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1170 mm |
| Sügavus | 470 mm |
| Kõrgus | 1210 mm |
| Laius kokkupandult | 117 cm |
| Sügavus kokkupandult | 47 cm |
| Kõrgus kokkupandult | 53 cm |
| Pakendi laius | 1200 mm |
| Pakendi sügavus | 222 mm |
| Pakendi kõrgus | 605 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas prill-laud | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Garantiikaart | |
| Pakendi tüüp | Karp |