Tootja: TP-Link
Mudel: TL-WPA8630P KIT (DE)
EAN: 6935364082796
TP-Link TL-WPA8630P KIT. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1200 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet. Võimsustarve (ooterežiim): 5 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Toote värv: Valge, Antenni tüüp: Sisemodem, Sertifikaat: FCC, CE. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TP-Link TL-WPA8630P KIT 1200 Mbit/s Ethernet LAN WiFi Valge | €178.88 |
|
www.pc21.fr |
TP-Link TL-WPA8630P KIT 1200 Mbit/s Ethernet LAN WiFi Valge | €195.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1200 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 300,867 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Sisseehitatud pistikupesa | Jah |
| PowerLine-standard | HomePlug AV2 |
| Modulatsioon | OFDM |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES, WEP, WPA, WPA2, WPS |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 300 m |
| Krüpteerimise nupud | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| MIMO | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Disain | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Valge |
| Sertifikaat | FCC, CE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 5 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |