Tootja: D-Link
Mudel: DHP-601AV/E
EAN: 0088020919298
Parandage oma koduvõrku D-Link PowerLine AV2 1000 Mbit/s Ethernet LAN-iga. See usaldusväärne powerline-võrguadapteri komplekt sisaldab kahte ühikut, mis võimaldavad teil hõlpsalt laiendada Etherneti ühendust kogu kodus.
1000 Mbit/s maksimaalse andmeedastuskiirusega saate nautida kiiret ja stabiilset internetiühendust kõigis oma veebitegevustes. Ethernet LAN-liides pakub sujuvat ühendust, samas kui IEEE 802.3 ja IEEE 802.3u võrgustandardid tagavad ühilduvuse erinevate seadmetega.
D-Link PowerLine AV2 toetab 128-bitist AES-turvaalgoritmi, hoides teie võrku turvalisena ja kaitstud volitamata juurdepääsu eest. Mugavad LED-indikaatorid võimaldavad teil võrguühenduse olekut kiiresti jälgida.
Sleek valge värviga kujundatud need powerline-adapterid sulanduvad sujuvalt mis tahes kodukujundusega. Iga üksuse kompaktne suurus, mõõtmetega 30 mm (K) x 87,5 mm (L) x 62,2 mm (S), tagab, et need sobivad tihedatesse ruumidesse ilma segadust tekitamata.
Paigaldamine on kiire ja lihtne. Lihtsalt ühendage üks adapter olemasolevasse ruuterisse ja ühendage see soovitud seadmega kaasasoleva Etherneti kaabli abil. Seejärel ühendage teine adapter mis tahes pistikupesasse oma kodus, et laiendada oma võrku sellesse piirkonda.
D-Link PowerLine AV2 on UL- ja FCC-sertifitseeritud, tagades selle ohutuse ja vastavuse tööstusharu standarditele. Sellel on madal energiatarbimine 3,7 W ja see toetab sisendpinget 100–240 V ja sagedusega 50–60 Hz.
Palun pange tähele, et sellel tootel pole sisseehitatud pistikupesad. See töötab HomePlug AV powerline-standardi järgi ja sellel on ainult üks Etherneti LAN (RJ-45) port ühenduvuseks.
Kogege D-Link PowerLine AV2 1000 Mbit/s Ethernet LAN-i mugavust ja usaldusväärsust. Laiendage oma võrku hõlpsalt ja nautige katkematut internetiühendust kogu kodus.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Sisseehitatud pistikupesa | |
| PowerLine-standard | HomePlug AV |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 87,5 mm |
| Sügavus | 62,2 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Pakendi laius | 104 mm |
| Pakendi sügavus | 137 mm |
| Pakendi kõrgus | 95 mm |
| Pakendi kaal | 343 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3,7 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Disain | |
| LED-indikaatorid | |
| Toote värv | Valge |
| Sertifikaat | UL, FCC |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,09 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 1100 tk |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 1100 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 110 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 439,5 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 439,5 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 110 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 3,43 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 2,09 m |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85171800 |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Transpordikasti laius | 22,1 cm |
| Transpordikasti pikkus | 49,1 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 17,8 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 3,85 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |