Tootja: Schneider Electric
Mudel: ZB5AV043
EAN: 3389110908107
Schneider Electric ZB5. Toote tüüp: Nupud, Ühilduvad tooted: Universal LED, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP66. Kaal: 17 g, Pakendi kaal: 15 g, Pakendi sügavus: 34 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nupud |
| Ühilduvad tooted | Universal LED |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP66 |
| IK-kood | IK05 |
| Ülepinge kategooria | Klass II |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 17 g |
| Pakendi laius | 54 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi sügavus | 34 mm |
| Pakendi kaal | 15 g |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |