| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton Tm-2-8231/Ez Limit Switch 10 A 500 V 3 X 60 ° Grey, Black 1 Pc(S) | €93.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kipplüliti |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pooluste arv | 1P |
| Toote värv | Must, Metallik |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP65 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 30 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 50 °C |