Tootja: WMF
Mudel: 04.1316.0011
EAN: 4211129128292
WMF Lono 04.1316.0011. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 3000 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Läbipaistev, Reguleeritav termostaat, Veetaseme indikaator. Juhtmevaba. Soojashoiurežiim
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras, Läbipaistev |
| Temperatuuriseadete arv | 4 |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Soojashoiurežiimi kestus | 40 min |
| Soojashoiurežiim | |
| Katlakivifilter | |
| Eemaldatav filter | |
| Küttekeha materjal | Roostevaba teras |
| Eelprogrammeeritud temperatuurid | |
| Peidetud kütteelement | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 3000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Ekraan | LCD |
| Laia avaga kaas | |
| Eemaldatav kaas | |
| Kaane avamistüüp | Manuaal |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 320 mm |