Tootja: WMF
Mudel: 04.1315.0011
EAN: 4211129116282
WMF Lono 04.1315.0011. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 3000 W. Toote värv: Kroom, Läbipaistev, Korpuse materjal: Klaas, Metall, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba. Filtreerimine
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Kroom, Läbipaistev |
| Korpuse materjal | Klaas, Metall |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Filtreerimine | |
| Katlakivifilter | |
| Küttekeha materjal | Roostevaba teras |
| Peidetud kütteelement | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 3000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Laia avaga kaas | |
| Hingedega kaas | |
| Kaane avamistüüp | Manuaal |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 211 mm |
| Sügavus | 211 mm |
| Kõrgus | 285 mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 2,15 kg |