| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
Kettle electric WMF Lono 413130011 (2400W 1.6l, silver color) | €76.08 |
|
intop.lt |
VIRDULIS WMF LONO 1,6L, WMF | €102.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,6 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Filtreerimine | |
| Katlakivifilter | |
| Peidetud kütteelement | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2400 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 308 mm |
| Pakendi kõrgus | 177 mm |
| Pakendi kaal | 1,9 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,44 kg |