Tootja: WMF
Mudel: 04.1314.0071
EAN: 4211129226769
WMF KITCHENminis 04.1314.0071. Veemahuti suurus: 0,8 l. Võimsus: 1800 W. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Roostevaba teras, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba. Filtreerimine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
KETTLE METAL 0413140071 WMF 0413140071 (4211129226769) | €89.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 0,8 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Pestav filter | |
| Filtreerimine | |
| Eemaldatav filter | |
| Katlakivifilter | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Peidetud kütteelement | |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1800 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Hingedega kaas | |
| Kaane avamistüüp | Nupud |
| Kuju | Kannu kuju |
| Märgutuli | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 32 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 96 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2304 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4768 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 118 mm |
| Sügavus | 185 mm |
| Kõrgus | 207 mm |
| Kaal | 1,03 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 1,8 kg |
| Pakendi tüüp | Box |