Tootja: Tristar
Mudel: WK-3403
EAN: 8713016099440
Tristar WK-3403. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 2200 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras, Reguleeritav termostaat, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba. Soojashoiurežiim
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Tējkannas Tristar WK-3403 Silver - OReol.eu | €51.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Soojashoiurežiim | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Katlakivifilter | |
| Peidetud kütteelement | |
| Kontrolleri tüüp | Strix |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Eemaldatav kaas | |
| Märgutuli | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 102 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 17 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1974 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 3948 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 4740 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 260 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 690 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 515 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,98 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016099457 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 235 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Kaal | 1,03 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 226 mm |
| Pakendi sügavus | 228 mm |
| Pakendi kõrgus | 250 mm |
| Pakendi kaal | 1,33 kg |
| Juhend | |
| Pakendi tüüp | Giftbox |