| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Tējkannas Tristar WK-3373 Silver - OReol.eu | €27.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | Ei |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Kuivaltkeemise kaitse | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Filtreerimine | Jah |
| Peidetud kütteelement | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmevaba | Ei |
| Juhtmehoidik | Jah |
| 360° pöörlev alus | Jah |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | Jah |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Lukustatav kaas | Jah |
| Kaane avamistüüp | Nupud |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 32,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 43,5 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 44,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 9,5 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 8 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 8713016038579 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 205 mm |
| Pakendi kaal | 1,18 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,06 kg |