| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tristar WK-3372 elektrikann 1 l 1100 W Valge | €51.69 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1 l |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Reguleeritav termostaat | Ei |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Ülekuumenemise kaitse | Jah |
| Filtreerimine | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1100 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmevaba | Jah |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | Jah |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Laia avaga kaas | Jah |
| Hingedega kaas | Jah |
| Lukustatav kaas | Jah |
| Kaane avamistüüp | Manuaal |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 288 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 480 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 153 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 580 g |