Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,2 l |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Filtreerimine | |
| Peidetud kütteelement | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 850 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 830 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 218 mm |
| Pakendi kaal | 980 g |