Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1 l |
| Sisse/välja lüliti | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Veetaseme indikaator | |
| Eemaldatav filter | |
| Filtreerimine | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Peidetud kütteelement | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2400 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Laia avaga kaas | |
| Hingedega kaas | |
| Kaane avamistüüp | Pedaal |
| Märgutuli | |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 120,9 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 136,2 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 90 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 18 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 171 mm |
| Sügavus | 224 mm |
| Kõrgus | 196 mm |
| Kaal | 1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 192 mm |
| Pakendi kaal | 1,28 kg |