Tootja: Princess
Mudel: 01.236046.01.001
EAN: 8713016098696
Princess 236046. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 3000 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Princess 236046 elektrikann 1,7 l 3000 W Must, Roostevaba teras | €36.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Soojashoiurežiim | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Katlakivifilter | |
| Eemaldatav filter | |
| Peidetud kütteelement | |
| Kontrolleri tüüp | Strix |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Võimsus | |
| Võimsus | 3000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Hingedega kaas | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 112 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 28 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2728 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 5656 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 6632 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 354 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 470 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016098702 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 230 mm |
| Kaal | 1,15 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi sügavus | 167 mm |
| Pakendi kõrgus | 248 mm |
| Pakendi kaal | 1,35 kg |
| Juhend | |
| Pakendi tüüp | Giftbox |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |