Tootja: Princess
Mudel: 01.236041.01.001
EAN: 8713016091765
Princess 236041. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 2200 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Läbipaistev, Korpuse materjal: Klaas, Roostevaba teras, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras, Läbipaistev |
| Korpuse materjal | Klaas, Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Katlakivifilter | |
| Peidetud kütteelement | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kontrolleri tüüp | Strix |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Valgustus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Libisemiskindel alus | |
| Hingedega kaas | |
| Märgutuli | |
| Logistika andmed | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 28 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 112 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 112 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 28 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2560 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 5316 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 5960 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 354 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 470 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016091772 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi sügavus | 167 mm |
| Pakendi kõrgus | 248 mm |
| Pakendi kaal | 1,47 kg |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,17 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |