Tootja: Philips
Mudel: HD9351/91
EAN: 8710103817260
Philips Daily Collection Metallvedruga kaas Märgutuli 1,7-liitrine veekeetja. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 2200 W. Toote värv: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Polüpropüleen (PP), Roostevaba teras, Veetaseme indikaator. Juhtmevaba
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips Daily Collection Metallvedruga kaas Märgutuli 1,7-liitrine veekeetja | €54.43 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Sisse/välja lüliti | |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Polüpropüleen (PP), Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Lihtne täitmine tila kaudu | |
| Vedruga kaas | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 2200 W |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Libisemiskindel alus | |
| Laia avaga kaas | |
| Ergonoomiline käepide | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | |
| Pakendi sisu | > 90% recycled materials |
| Muud funktsioonid | |
| Maht | 1,7 l |
| Kaabli pikkus | 0,75 m |
| Tehnilised andmed | |
| Omadused | 360 degrees base, Automatic shut-off, Boil-dry protection, Cord storage, Flat heating element, Non-slip feet, On/off switch, Ready signal, Spring lid, Wide opening lid |
| Kannu mahutavus | 0,75 l |