Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Plast |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Filtreerimine | |
| Filtri materjal | Nailon |
| Eemaldatav filter | |
| Vedruga kaas | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Peidetud kütteelement | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |
| Juhtmehoidik | |
| Valgustus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Libisemiskindel alus | |
| Kaane avamistüüp | Nupud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 223 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 253 mm |
| Kaal | 890 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 266 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 250 mm |
| Pakendi kaal | 1,22 kg |
| Juhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |