Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,6 l |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Filtreerimine | Jah |
| Katlakivifilter | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| 360° pöörlev alus | Jah |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | Jah |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 107,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 76,5 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 15 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 45 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1575 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 3150 tk |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Kaal | 1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 206 mm |
| Pakendi sügavus | 251 mm |
| Pakendi kõrgus | 288 mm |
| Pakendi kaal | 1,7 kg |