Tootja: Gastroback
Mudel: 42442
EAN: 4016432424426
Gastroback Design Basic. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 3000 W. Toote värv: Roostevaba teras, Läbipaistev, Korpuse materjal: Klaas, Roostevaba teras, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Roostevaba teras, Läbipaistev |
| Korpuse materjal | Klaas, Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Katlakivifilter | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 3000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,8 m |
| 360° pöörlev alus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Laia avaga kaas | |
| Eemaldatav kaas | |
| Kaane avamistüüp | Manuaal |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 226 mm |
| Sügavus | 142 mm |
| Kõrgus | 244 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |