Tootja: Bosch
Mudel: TWK8614P
EAN: 4242005357666
Bosch TWK8614P. Veemahuti suurus: 1,5 l. Võimsus: 2400 W. Toote värv: Punane, Korpuse materjal: Plast, Roostevaba teras, Reguleeritav termostaat, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba. Soojashoiurežiim, Filtreerimine
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,5 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Punane |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Temperatuuriseadete arv | 4 |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Soojashoiurežiim | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Eemaldatav filter | |
| Filtri materjal | Roostevaba teras |
| Filtreerimine | |
| Peidetud kütteelement | |
| Eelprogrammeeritud temperatuurid | |
| Küttekeha materjal | Roostevaba teras |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2400 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,8 m |
| 360° pöörlev alus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Laia avaga kaas | |
| Kaane avamistüüp | Nupud |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 310 mm |
| Pakendi kaal | 2 kg |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,7 kg |