Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | Ei |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Ülekuumenemise kaitse | Jah |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Kuivaltkeemise kaitse | Jah |
| Katlakivifilter | Ei |
| Vile | Ei |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2400 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmevaba | Ei |
| Juhtme pikkus | 0,8 m |
| Lukustatav kaas | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 267 mm |
| Sügavus | 235 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 230 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |