Tootja: Bosch
Mudel: TWK6A513
EAN: 4242005365791
Bosch TWK6A513. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 2200 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast, Roostevaba teras, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Valgustus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Libisemiskindel alus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,3 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 252 mm |
| Pakendi sügavus | 182 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |