| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Bosch TWK3M124 elektrikann 1,7 l 2400 W Punane | €192.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Toote värv | Punane |
| Korpuse materjal | Plast |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Katlakivifilter | Ei |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2400 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmevaba | Ei |
| Juhtme pikkus | 0,8 m |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Lukustatav kaas | Jah |
| Kaane avamistüüp | Pedaal |
| Märgutuli | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 228 mm |
| Sügavus | 159 mm |
| Kõrgus | 261 mm |
| Kaal | 900 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |