| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Bosch TWK3M123 electric kettle 1.7 L 2400 W Black | €45.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Hoob |
| Toote värv | Must |
| Reguleeritav termostaat | Ei |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Ülekuumenemise kaitse | Jah |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Kuivaltkeemise kaitse | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Katlakivifilter | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2400 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmevaba | Jah |
| Juhtme pikkus | 0,8 m |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Hingedega kaas | Jah |
| Kaane avamistüüp | Nupud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 228 mm |
| Sügavus | 159 mm |
| Kõrgus | 261 mm |
| Kaal | 900 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 222 mm |
| Pakendi sügavus | 252 mm |
| Pakendi kõrgus | 258 mm |
| Pakendi kaal | 1,3 kg |