| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Beko WKM8306B bouilloire 1,7 L 3000 W Noir | €30.92 |
|
oreol.eu |
Tējkannas Beko Beko WKM8306B 1,7l - OReol.eu | €38.00 |
|
eltek.lv |
Beko CosmopoWKM8306B | €38.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Reguleeritav termostaat | Ei |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Ülekuumenemise kaitse | Jah |
| Kuivaltkeemise kaitse | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Pestav filter | Jah |
| Katlakivifilter | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 3000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 3000 W |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmevaba | Ei |
| Juhtmehoidik | Jah |
| 360° pöörlev alus | Jah |
| Lukustatav kaas | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Kaal | 900 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 255 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8516108000 |