| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Ariete 2874 elektrikann 1,7 l 2200 W Roostevaba teras, Läbipaistev | €40.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Roostevaba teras, Läbipaistev |
| Korpuse materjal | Klaas, Metall |
| Reguleeritav termostaat | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Katlakivifilter | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| 360° pöörlev alus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Kaal | 1,21 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 1,54 kg |
| Juhend | |