| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tējkanna Ariete Moderna 2854/02 Black | €63.00 |
|
oreol.eu |
Tējkannas Ariete Moderna 2854/02 - OReol.eu | €69.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Filtreerimine | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Kuuldav valmisolekusignaal | Ei |
| Toite LED-indikaator | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Juhtmevaba | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| 360° pöörlev alus | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Eemaldatav kaas | Jah |
| Kaane avamistüüp | Manuaal |
| Ergonoomiline käepide | Jah |
| Kuju | Veekeetja kuju |
| Disainitud reisimiseks | Ei |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 96 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,94 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 195 mm |
| Sügavus | 245 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Kaal | 1,64 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 2,08 kg |