Tootja: Oral-B
Mudel: 80325209
EAN: 4210201251576
Oral-B Genius 80325209. Otstarve: Täiskasvanud, Hambaharja tüüp: Pöörlev/võnkuv hambahari, Harjamisrežiimid: Igemete hooldus, Tundlik, Valgendav. Toiteallikas: Patarei, Aku tüüp: Sisseehitatud aku, Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion). Kaal: 767,63 g, Pakendi laius: 102 mm, Pakendi sügavus: 235 mm. Kaasasolevate käepidemete arv: 1 tk, Kaasnevate harjapeade arv: 2 tk, Kaasasolevad hambaharjaotsikud: Sensi UltraThin, Cross Action. Kogus pakis: 1 tk, Põhikasti (välimise) laius: 243 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 318 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Täiskasvanud |
| Hambaharja tüüp | Pöörlev/võnkuv hambahari |
| Reguleeritav kiirus | |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 6 |
| Harjamisrežiimid | Igemete hooldus, Tundlik, Valgendav |
| Surve andur | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Laadimisindikaator | |
| Surveprits | |
| Bluetooth | |
| Mobiiliäpi tugi | |
| Päritoluriik | Ungari |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Taaslaetav | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasasolevate käepidemete arv | 1 tk |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 tk |
| Kaasas hambaniidihoidja | |
| Reisikarp | |
| Laadija | |
| Laadimisümbris | |
| Kaasasolevad hambaharjaotsikud | Sensi UltraThin, Cross Action |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 767,6 g |
| Pakendi laius | 102 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 253 mm |
| Pakendi kaal | 1,15 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Indikaatorid | |
| Märgutuli | |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 243 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 318 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 268 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,73 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Toote aku kestvus | 2 weeks |