Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Eelkool |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Magnetiline | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 305 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 270 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 455 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 37500 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 15414301250569 |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi ruumala | 6528 cm³ |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Jämemotoorsete oskuste treenimine |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |