Tootja: Ravensburger
Mudel: 26159
EAN: 4005556261598
Ravensburger GraviTrax Transfer. Toote tüüp: Kuulitee, Soovitatav vanus (min): 8 aasta(t), Tükkide arv: 9 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Ravensburger Gravitrax Transfer - Trasferitore, Gioco Innovativo Ed Educativo Stem, 8+ Anni, Accessorio | €15.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kuulitee |
| Toote värv | Roheline, Valge |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Tükkide arv | 9 tk |
| Kaal | 189 g |
| Aasta | 2020 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Kokkupanekujuhised | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 528 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Kõrgus | 48 mm |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |