Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Must, Hall, Oranž |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Lapsed |
| Soovitatav vanus (min) | 13 aasta(t) |
| Tükkide arv | 334 tk |
| Heliefektide tugi | Ei |
| Materjal | Plast |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi sisu | Includes 334 bricks and pieces to build the Bone Shaker and a matching Hot Wheels die-cast car. Colours and decoration may vary. |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 308 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 262,9 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 250,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,63 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 5131 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 11043 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 15616 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Laius | 196,9 mm |
| Sügavus | 95,3 mm |
| Kõrgus | 63,5 mm |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 156 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 1188 kuu(d) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 292,1 mm |
| Pakendi sügavus | 61 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 570 g |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |