| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Hot Wheels Audi RS6 Constructor | €18.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Lapsed |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Tükkide arv | 77 tk |
| Heliefektide tugi | Ei |
| Päritoluriik | Hiina |
| Materjal | Plast |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi sisu | 77 bricks and pieces 1 buildable micro action figure |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 181 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 149,2 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 219,1 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 790 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 17599 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 53563 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 37877 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 57389 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735102652 |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Laius | 127 mm |
| Sügavus | 57,2 mm |
| Kõrgus | 38,1 mm |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 60 kuu(d) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 165,1 mm |
| Pakendi sügavus | 66,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 177,8 mm |
| Pakendi kaal | 167,5 g |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |