| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Mega Bloks Klocki Mega Construx Barbie Salon dla zwierzat (GYH09) GXP-798634 (0887961971576) konstruktors | €12.40 |
|
eltek.lv |
Mega Mega Construx Barbie (GYH09) | €12.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatud vanus | Lapsed |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Tükkide arv | 97 tk |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Mängutegelaste arv | 3 tk |
| Mängukujukeste arv | 5 tk |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 168,3 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 292,1 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 225,4 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,65 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 11100 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 150 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 150 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961971573 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 900 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 900 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 14107 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 42934 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 30360 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 46001 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961971573 |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi ruumala | 1376,51 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 203,2 mm |
| Pakendi sügavus | 44,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 152,4 mm |
| Pakendi kaal | 248,3 g |
| Pakendi tüüp | Karp |