| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Mega Construx Hot Wheels Camion Trasportatore, set di costruzioni con 355 mattoncini. Mattel (GYG66) | €34.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Tükkide arv | 355 tk |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Mängutegelaste arv | 2 tk |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 341 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 282,6 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 225,4 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,88 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 21700 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 288 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 4798 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 10326 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961971221 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 317,5 mm |
| Pakendi sügavus | 66,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 203,2 mm |
| Pakendi kaal | 640 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi ruumala | 4301,9269 cm³ |