| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Table with Build and Drop blocks | €37.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 11 aasta(t) |
| Tükkide arv | 25 tk |
| Kaal | 790 g |
| Heliefektide tugi | |
| Aasta | 2022 |
| Materjal | Plast |
| Päritoluriik | Mehhiko |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | 23 big building blocks 1 table 1 Block Buddies figure |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 455 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 270 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 305 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,03 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 39100 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 36 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 9 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise (välis)kesta minimaalne tellitav kogus | 1 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10194735072535 |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 180 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 95,2 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 72 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 21947350725388 tk |
| Kaubaaluse GTIN (EAN/UPC) | 21947350725388 |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1334 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 2871 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 4061 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 4351 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735072535 |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toote tollikood (TARIC) | 9999999999 |
| Laius | 348 mm |
| Sügavus | 403,9 mm |
| Kõrgus | 280,7 mm |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Mitte alla 18 kuu vanustele lastele, Kasutada täiskasvanu otsese järelevalve all |
| EU TSD keel | Inglise, Prantsuse |
| Ohutusjuhised | Adult assembly required. |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 60 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 12 kuu(d) |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi ruumala | 16489,4832 cm³ |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 444,5 mm |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 294 mm |
| Pakendi kaal | 2,02 kg |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |