| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mega Abc (382442) | €24.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 5 aasta(t) |
| Tükkide arv | 20 tk |
| Heliefektide tugi | |
| Materjal | Plast |
| Päritoluriik | Mehhiko |
| Aasta | 2022 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | 57 big building blocks and special parts 3 rolling wheelbases |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 370 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 217 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,29 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 28200 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 52 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 104 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2037 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4383 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 6199 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 6642 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961397120 |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Laius | 127 mm |
| Sügavus | 406,4 mm |
| Kõrgus | 254 mm |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 60 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 12 kuu(d) |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi ruumala | 11307,07 cm³ |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 356 mm |
| Pakendi sügavus | 103 mm |
| Pakendi kõrgus | 294 mm |
| Pakendi kaal | 1,14 kg |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | No point-of-sale warning applicable |