Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | 61 pieces |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 285 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 160 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 190 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 850 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 15903 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 48401 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 34226 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 51858 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735107817 |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Materjal | Plast |
| Päritoluriik | Hiina |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Laius | 95,3 mm |
| Sügavus | 114,3 mm |
| Kõrgus | 114,3 mm |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 216 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 72 kuu(d) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 152,4 mm |
| Pakendi sügavus | 44,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 177,8 mm |
| Pakendi kaal | 141,5 g |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |