Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kuulitee |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Tükkide arv | 34 tk |
| Heliefektide tugi | |
| Kokkupaneku võimaluste arv | 32 |
| Päritoluriik | Tšehhi Vabariik |
| Sertifikaat | TÜV |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Kuulikeste arv | 10 |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 390 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 390 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 405 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,07 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 144 tk |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Critical thinking training, Loogilise mõtlemise koolitus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi sügavus | 345 mm |
| Pakendi kõrgus | 265 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |
| Pakendi tüüp | Karp |