| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos Codix | €44.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud ja lapsed |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Patareid puuduvad | |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 425 mm |
| Pakendi sügavus | 292 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |