| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos 62085 | €79.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud ja lapsed |
| Soovitatav vanus (min) | 10 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 14 aasta(t) |
| Tükkide arv | 260 tk |
| Heliefektide tugi | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 295 mm |
| Pakendi sügavus | 425 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |