| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Hasbro Disney Princess Little Kingdom - (B5346) | €51.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Tükkide arv | 3 tk |
| Teema | Disney printsess |
| Materjal | Plast |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Sesoonsused | Püsifilter |
| (cdm) sihtrühmad | Varajane lapsepõlv, Laps |
| (cdm) lisakasutus | Hoonesisene |
| (cdm) Arenenud võimed | Kujutlusvõime, Jagamine, Jäljendamine |
| (cdm) vanemate kohalolek | Soovitatav |
| Arve ühik | |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| Ühiku saatmine | |
| Tellitav ühik | |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 305 mm |
| Pakendi sügavus | 65 mm |
| Pakendi kõrgus | 226 mm |
| Pakendi kaal | 345 g |