Tootja: Fisher-Price
Mudel: 544617
EAN: 4048962316230
Fisher-Price ADVANCED Tractors. Toote tüüp: Ehituskomplekt, Soovitatav vanus (min): 7 aasta(t), Tükkide arv: 130 tk. Pakendi kaal: 400 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Fisher-Price ADVANCED Tractors | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ehituskomplekt |
| Toote värv | Must, Sinine, Roheline, Punane, Kollane |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 7 aasta(t) |
| Tükkide arv | 130 tk |
| Ujuv | Ei |
| Heliefektide tugi | Ei |
| Sisse/välja lüliti | Ei |
| Valgustus | Ei |
| Kokkupaneku võimaluste arv | 3 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | Jah |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Critical thinking training, Loogilise mõtlemise koolitus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 65 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Pakendi tüüp | Karp |