Tootja: StarTech.com
Mudel: DVIDSMM1M
EAN: 0065030859363
StarTech.com 1m DVI-D. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: DVI-D, Pistmik 2: DVI-D. Kaal: 175 g, Pakendi laius: 200 mm, Pakendi sügavus: 220 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com 1m DVI-D DVI-kaabel Must | €24.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | DVI-D |
| Pistmik 2 | DVI-D |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Must |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 175 g |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 15 mm |
| Pakendi kaal | 186 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |