Tootja: LG
Mudel: DP542H.EESPLLX
EAN: 8806087733044
LG DP542H. HD tüüp: Full HD, Toetatud graafikaresolutsioonid: 1920 x 1080 (HD 1080), Toetatud videorežiimid: 1080p. Audio dekoodrid: DTS, Dolby Digital, MP3 bitisagedused: 8 - 320 Kbit/s, WMA bitisagedused: 32 - 192 Kbit/s. Toetatud videoformaadid: AVI, DIVX, MPEG1, MPEG2, MPG, Toetatud audioformaadid: MP3, PCM, WMA, Toetatud pildivormingud: GIF, JPG, MPO, PNG. Taasesitusketta formaat: CD audio, CD video, SACD, Mängitavate plaatide tüübid: CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RAM, DVD-RW. Võimsustarve (tüüpiline): 9 W, Võimsustarve (ooterežiim): 1 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Tehnilised andmed | |
| Seadme tüüp | DVD-mängija |
| 3D-ühilduvus | |
| Toote värv | Must |
| Progressiivne skaneerimine | |
| Ülendatav püsivara | |
| Ekraanisäästuri funktsioonid | |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Komposiitvideo väljund | 1 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) väljund | 1 |
| Audio (v, p) väljund | 1 |
| Video | |
| HD tüüp | Full HD |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Video tihendamine | |
| Video D/A-muundur (DAC) | 14-bit/108MHz |
| Kõvaketas | |
| Sisseehitatud kõvaketas | |
| Salvesti | |
| Taasesitusketta formaat | CD audio, CD video, SACD |
| Mängitavate plaatide tüübid | CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RAM, DVD-RW |
| Audio | |
| Audio dekoodrid | DTS, Dolby Digital |
| MP3 bitisagedused | 8 - 320 Kbit/s |
| WMA bitisagedused | 32 - 192 Kbit/s |
| Sagedusvahemik | 8 - 48 Hz |
| Audio D/A-muundur (DAC) | 24-bit/192kHz |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Failivormingud | |
| Toetatud videoformaadid | AVI, DIVX, MPEG1, MPEG2, MPG |
| Toetatud audioformaadid | MP3, PCM, WMA |
| Toetatud pildivormingud | GIF, JPG, MPO, PNG |
| Toetatud subtiitriformaadid | SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| TV-tuuner | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,14 kg |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Integreeritud kell | |
| Võimsus | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 9 W |
| Turvalisus | |
| Vanemlik kontroll | |