Tootja: StarTech.com
Mudel: HSB225S3R
EAN: 0065030872454
StarTech.com HSB225S3R. Suurus: 8,89 cm (3.5"), Tüüp: Andmekandja paneel, Kõvaketta suurus: 2.5". Laius: 101 mm, Sügavus: 140 mm, Kõrgus: 25 mm. Pakendi mõõtmed (l x s x k): 150 x 198 x 45 mm, Pakendi kaal: 345 g. Kaablid kaasa arvatud: SATA. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM RACK AMOVIBLE SANS TIROIR POUR DEUX HDD / SSD SATA 2,5" DANS BAIE DE 3,5" | €70.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suurus | 8,89 cm |
| Tüüp | Andmekandja paneel |
| Toetatud kõvaketaste arv | 2 |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvaketta liides | Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Alumiinium, Plast |
| Toetatud kõvaketta kõrgus | 5,7,9.5 mm |
| Tsüklite arv | 50000 |
| Käigultvahetus | |
| Lukk | |
| TRIM-tugi | |
| RAID-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Lühis, Link |
| Kiibikomplekt | ASMEDIA - ASM1092R |
| RAID-tasemed | 0, 1, BIG, JBOD |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 140 mm |
| Laius | 101 mm |
| Kaal | 220 g |
| Kõrgus | 25 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Juhend | |
| Kaasas kruvid | |
| Pesad & liidesed | |
| SATA-ühenduste arv | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 150 x 198 x 45 mm |
| Pakendi kaal | 345 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |