| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
QNAP TRAY-35-NK-BLK02 Obturateur de baie de lecteur 8,89 cm (3.5") | €14.90 |
|
www.pc21.fr |
QNAP | €18.79 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suurus | 8,89 cm |
| Toetatud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvaketta suurus | 2.5/3.5 " |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 g |
| Kõrgus | 40 mm |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 181 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |