Tootja: ICY BOX
Mudel: 55104
EAN: 3307210115607
ICY BOX IB-554SSK. Suurus: 3x 5,25", Tüüp: Salvestusketta alus, Kõvaketta suurus: 2.5". Laius: 145 mm, Sügavus: 225 mm, Kõrgus: 127 mm. Pakendi laius: 200 mm, Pakendi sügavus: 287 mm, Pakendi kõrgus: 160 mm. Kogus pakis: 1 tk, Kaablid kaasa arvatud: SATA, Kaasas olevate lukustusvõtmete arv: 2 tk. Päritoluriik: Taiwan
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ICY BOX IB-554SSK 3x 5,25" Salvestusketta alus Must | €285.33 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suurus | 3x 5,25 " |
| Tüüp | Salvestusketta alus |
| Toetatud kõvaketaste arv | 4 |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvaketta liides | SATA, SATA II, SATA III, SCSI |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Alumiinium |
| Käigultvahetus | Jah |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Lukk | Jah |
| LED-indikaatorid | Ventilaatori rike, HDD, Staatus, Temperatuur |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasas olevate lukustusvõtmete arv | 2 tk |
| Juhend | Jah |
| Kruvide arv | 26 |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Süsteeminõuded | |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Väliste SATA -portide hulk | 8 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,16 kg |
| Kõrgus | 127 mm |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 287 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 2,93 kg |