Tootja: ICY BOX
Mudel: 55103
EAN: 4014619476374
ICY BOX IB-553SSK. Suurus: 2x 5,25", Tüüp: Salvestusketta alus, Kõvaketta suurus: 2.5". Laius: 145 mm, Sügavus: 230 mm, Kõrgus: 85 mm. Pakendi laius: 200 mm, Pakendi sügavus: 287 mm, Pakendi kõrgus: 145 mm. Kogus pakis: 1 tk, Kaablid kaasa arvatud: SATA, Kaasas olevate lukustusvõtmete arv: 2 tk. Päritoluriik: Taiwan
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
ICY BOX IB-553SSK 2x 5,25" Salvestusketta alus Must | €135.90 |
|
hiq24.de |
Wechselrahmen ICY BOX IB-553SSK SATA/SAS Backplane 3HDs 2HE | €149.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suurus | 2x 5,25 " |
| Tüüp | Salvestusketta alus |
| Toetatud kõvaketaste arv | 3 |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvaketta liides | SATA II, SATA III, Liides SCSI (SAS) |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Alumiinium |
| Käigultvahetus | Jah |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Lukk | Jah |
| LED-indikaatorid | Access, Ventilaatori rike, Võimsus |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | Jah |
| Kruvide arv | 23 |
| Kaasas olevate lukustusvõtmete arv | 2 tk |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Väliste SATA -portide hulk | 6 |
| Süsteeminõuded | |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,32 kg |
| Kõrgus | 85 mm |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 287 mm |
| Pakendi kõrgus | 145 mm |
| Pakendi kaal | 2,04 kg |