Tootja: ICY BOX
Mudel: 99110
EAN: 4250078184454
ICY BOX IB-553. Suurus: 8,89 cm (3.5"), Tüüp: Andmekandja paneel, Toote värv: Must, Teras. Laius: 104 mm, Sügavus: 178 mm, Kõrgus: 26 mm. Pakendi mõõtmed (l x s x k): 118 x 211 x 34 mm, Pakendi kaal: 820 g. Kogus pakis: 1 tk. Päritoluriik: Hiina
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Vežėjas ICY BOX IB-553/554/555 - Caddy | €22.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suurus | 8,89 cm |
| Tüüp | Andmekandja paneel |
| Toetatud kõvaketaste arv | 1 |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must, Teras |
| Käigultvahetus | Jah |
| Lukk | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 104 mm |
| Sügavus | 178 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Kaal | 145 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 118 x 211 x 34 mm |
| Pakendi kaal | 820 g |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |